Jubileusz Profesora Edwarda Balcerzana

W piątek 13 października spotkaliśmy się w szerokim i serdecznym gronie Przyjaciół, Współpracowników i Uczniów Profesora Edwarda Balcerzana, który tego dnia obchodził osiemdziesiąte urodziny.

Oficjalna część uroczystości odbyła się w Salonie Mickiewicza, a kontynuowana była w przestrzeniach sali teatralnej i klubu profesorskiego Collegium Maius.

Jubileuszowi towarzyszyła prezentacja książki dedykowanej Profesorowi:

Literatura i literackość (według) Edwarda Balcerzana. Konteksty "niewszystkie"

pod red. J. Grądziel-Wójcik i T. Mizerkiewicza, Wydawnictwo Naukowe UAM, Poznań 2017, 458 s.

Literatura i literackość